آلبوم فوق العاده زیبا و شنیدنی سیروان خسروی به نام ساعت 9

این آلبوم فوق العاده زیبا و شنیدنی از امروز در ایران - انگلستان - آمریکا - دوبی و آلمان پخش شده است .

 

 

 

دانلود آهنگ ها با کیفیت ۱۲۸ کیلوبایت                دانلود کل آلبوم به صورت زیپ شده

01 - Che Hali Dare

02 - Emroz Mikham Behet Begam

03 - Are

04 - Zendegi Hamin Emroze

05 - Mano Negah Kon

06 - Delam Gerefte

07 - Tekrar

08 - On Roza

09 - Saat 9

10 - To Marizi 

 

سلام
                      
    من به تازگی با سایت بی طرف آشنا شده ام. این سایت این امکان را به اعضای خود میدهد که مسابقات فوتبال داخلی و خارجی را پیش بینی کنند و در صورت پیش بینی درست جایزه دریافت کنند.
    مسابقات سایت معمولا به صورت هفتگی ارائه میشود. اعضا میتوانند به صورت حقیقی یا مجازی در مسابقات شرکت کنند. اگر به صورت مجازی در مسابقه شرکت کنید در صورت برنده شدن جایزه اصلی به شما تعلق نخواهد گرفت و تنها مبلغی به عنوان تشویق به شما تعلق می گیرد ولی اگر با پرداخت حداقل ۱۰۲۴۰ ریال در مسابقه شرکت کنید در صورت برنده شدن جایزه دریافت خواهید کرد.
    جایزه سایت از مبالغی که اعضا بابت شرکت در مسابقه پرداخت میکنند تامین میشود. ۶۵ درصد از کل مبلغ جمع آوری شده به عنوان جایزه برای نفرات اول و دوم در نظر گرفته میشود. ۷۰ درصد مبلغ جایزه به نفرات اول و ۳۰ درصد مبلغ جایزه به نفرات دوم تعلق خواهد گرفت.
    با شرکت در مسابقات پیش بینی فوتبال سایت بی طرف میتوانیم هیجان تماشای مسابقات فوتبال را چند برابر کنیم و همچنین از جوایز ارزنده آن بهره مند شویم.

    اگر علاقمند به عضویت و شرکت در این مسابقات هستید ، میتوانید با کلیک بروی لینک زیر وارد صفحه ثبت نام سایت بی طرف شده و ثبت نام کنید.